KONST / Litografier / Färglitografi 11007664
nr 1100 7664
Färglitografi, Anders Hultman (f. 1945), Sverige. Divan. Signerad, numrerad 116/290. Motivet: 40x45
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 april 2017
kl 18:33:19
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr